Różne wzory tankini

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Wiele pań już dawno rozpoczęło diety odchudzające i ćwiczenia. Te wszystkie działania mają na celu poprawienie swojego wyglądu i oczywiście zrzucenie co nieco ciałka. Większość przedstawicielek płci pięknej jednak nie pomija tematu plażowego stroju. Zaczyna się kupowanie letnich ubrań – zawsze przydadzą się przecież zwiewne suknie i delikatne sukienki. Ale przecież podczas urlopu strój plażowy to podstawa! Bikini, jednoczęściowy strój kąpielowy, a może jeszcze coś innego? Coraz większym zainteresowaniem cieszy się tankini. To świetna alternatywa dla znanych wszystkim do tej pory strojów kąpielowych.

Oczywiście, panie które mają zgrabne i pięknie wyglądające ciało, będą prezentowały się świetnie w każdym stroju kąpielowym. Ale kobiety, które nie mogą pochwalić się idealnym ciałem, muszą poszukiwać innych rozwiązań. Świetną opcją jest modne dzisiaj tankini. To świetne rozwiązanie szczególnie dla kobiet, które chcą zamaskować swój brzuch. Tankini to kostium złożony z dwóch części: koszulki oraz majtek. To rodzaj stroju na plażę, który odwraca uwagę od nielubianych i nie do końca atrakcyjnych części ciała. Koszulki tankini są najczęściej luźne i zwiewne, nie tak jak w przypadku strojów jednoczęściowych – dopasowane i obcisłe. To, że koszulka jest luźna sprawia, że efekt maskujący jest jeszcze lepszy!

Tankini jednak nie sprawia, że np. nie mamy już możliwości opalenia brzucha. Przecież wylegując się na kocu plażowym bluzeczkę można zawsze podwinąć, aby jednak umożliwić nadanie kolorytu dla brzucha.  Zresztą tankini to tak naprawdę nie tylko strój plażowy. Koszulkę można wykorzystać jako część stroju letniego. Można bluzeczkę zestawić np. z krótkimi spodenkami czy ze spódniczką. Jak najlepiej dobrać rozmiar tankini? W kwestii bluzki dobieramy je podobnie jak stanik. Koszulka tankini posiada bowiem wewnętrzne konstrukcje stanikopodobne. Tankini dopiero staje się bardzo modne – na pewno będzie to hit tego lata, więc już warto wypatrywać dla siebie odpowiedni model. Nie dość, że pięknie wyglądający, to jeszcze super komfortowy. Bo o to właśnie chodzi!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25190 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/tankini/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal funct in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435