Ciekawe sposoby wiązania pareo

Gdy tylko pojawia się lato, wiele kobiet udaje się na plażę. A wiadomo, że tam najważniejszą rolę odgrywa kostium kąpielowy. Bez niego zdecydowanie ani rusz. Ale bikini czy jednoczęściowy strój plażowy to zdecydowanie nie wszystko. Bardzo modne nadal jest pareo, które na pewno warto ze sobą zabrać na plażę. Pareo można zawiązać na bardzo wiele sposobów. Może być wiązane na szyi, wokół piersi czy bioder. Pareo za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej. Jest bardzo uniwersalne i co najważniejsze – bardzo atrakcyjne. Pasuje bardzo do każdej urody i do każdego typu figury.

Pareo to nic innego jak bawełniana albo szyfonowa chusta, która przydaje się przede wszystkim na plaży. Można zastosować pareo jako ubranie, w którym idziemy na plażę. Plażowa chusta doskonale  nadaje się także jako okrycie – ochrona, gdy już opalimy jakąś część ciała (np. brzuch) i już nie chcemy wystawiać go na słońce. Pareo słynie przede wszystkim z tego, że można zawiązać je na wiele sposobów. Pareo to niejednokrotnie bardzo romantyczna sukienka czy seksowna spódniczka. Chusta ta może być zastosowana jako turban na głowie. Poza tym może ona posłużyć jako podłoże do leżenia czy plażowania. Każda z kobiet powinna posiadać w swojej szafie pareo! Warto też poznać liczne sposoby na to, jak wiązać pareo, aby było oryginalnie, ciekawie i atrakcyjnie.

Jak zawiązać pareo? Można tego rodzaju chustę owinąć wokół ciała, a dwa górne końce zawiązać na nad jednym z ramion. Dwa górne rogi można zawiązać także z tyłu pleców, a dół chusty wystarczy przełożyć między nogami i opleść wokół bioder. Otrzymamy w ten sposób świetny i wygodny strój plażowy. Można pareo zawiązać także nad jednym z ramion, ale jeden róg chusty należy pozostawić dłuższy. Pareo można zarzucić również przed swoją, jeden róg chusty za ramię, a drugi powinien być opleciony wokół talii i z tyłu pleców należy połączyć z tym zarzuconym za ramię. Należy potem zawiązać supeł. Pareo to kilka świetnych sposobów na wakacyjny strój. Warto to wykorzystać i puścić wodze fantazji.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25185 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/pareo/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal functio in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435